Sosyal Medya

Sosyal medya devrindeyiz. Malum, artık 15’inden 65’ine kadar herkes sosyal medyada takılıyor, Instagram, Facebook, Youtube ve çeşitli sosyal medya platformlarında vaktinin büyük bölümünü harcıyor.

İşte sosyal medya, firmanızın bu noktada markasını tanıtacak ve yüceltecek mükemmel bir mecra… Bu yüzden her firma artık sosyal medya çalışmalarını çeşitli web tasarım firmalarına emanet ediyor. Web tasarım firmaları derken bu alanda kendi ekibiyle muazzam bir kadro oluşturan ve çalışma sektöründe kendi alanındaki başarısını her gün artırarak yeni başarılara yelken açan ekibimizden sizlere bahsedebiliriz..

Pekibiz ekip olarak ne yapıyoruz? Sosyal medya çalışmalarımız neler? Bizi neden tercih etmelisiniz?

Sosyal medyada gücünüze güç katacak bir web tasarım firması olarak öncelikle sizlere responsive web tasarım hizmetiyle mobil ve tablet cihazlarla uyumlu bir web sitesi hizmeti sunuyoruz. Sosyal medyada hedef kitlenizi belirlemede çok ince çalışıyor ve yaptığımız analizler sonucu sosyal medyada hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

İçerik yönetimi ile sosyal medyada firmanızın içeriklerinin tamamının kaliteli olmasını sağladığımız gibi aynı zamanda içerik yönetimi çalışmalarımızla arama motorlarının sevgilisi olacak bir firma olmanıza destek oluyoruz. Bizi tercih etmenizi sağlayacak nedenler bunlar mı? Tabi ki değil. Biz sizlere aynı zamanda çeşitli etkinlik, kampanya, tanıtım broşürleri için grafik tasarım çalışmalarımızla da yardımcı oluyoruz.

Yani bu çalışmalar kişilerin sosyal mecralarda bakıp geçtiği grafiksel çalışmalardan ziyade üzerinde ilgi yaratacak dikkat çekici ve beğenilen tarzda grafiksel içeriklerden oluşuyor. Bununla beraber rakip analizinde de bulunuyoruz ve rakip analizleriniz sonucu sosyal medyadaki eksikleriniz, hedefleriniz ve belirlediğiniz kriterlerin ne düzeyde olduğunu saptayıp bu yönde firmanızı sosyal medyada geliştiren çalışmalarda bulunuyoruz.

Çünkü biz bir firmadan ziyade sizlere aile sıcaklığında hizmet veriyor ve kendi başarınızı kendi başarımız olarak görüyoruz.