Kurumsal Kimlik

Sektörünüzde sağlam bir firma olmak, herkes tarafından tanınıp bilinmek ve saygı duyulan bir marka olmak istemez miydiniz? O halde bunun için ilk olarak kurumsal kimliğiniz üzerinde yoğunlaşmanız gerekir. Çünkü kurumsal kimlik şirketin iç ve dış dünyada görünen yüzüdür.  Webtegre ekibi olarak Kurumsal kimlik çalışmalarımızla şirketinizin rengi ve logosundan tutun da kurumsal kimliğini niteleyen birçok faktörün üzerinde titizlikle çalışıyoruz.

Çünkü biz bir şirketin dijital ortamda ne roller üstlendiğini çok iyi biliyoruz. Peki, kurumsal kimliğiniz için ne gibi çalışmalar yapıyoruz? Webtegre ekibi olarak kurumsal kimlik hizmetimizde şirketinizi tüm detayları ile inceliyor ve sektör analizinde bulunuyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızda hazırladığımız tüm sentezler ve araştırmalar şirketinizi en iyi temsil edecek faaliyetlerden oluşuyor.

İşte bu doğrultuda şirketiniz için dikkat çekici logo tasarımları, şirketinizi dijital ortamda temsil edecek en iyi renk karmasını düzenliyoruz. ‘’ Ben buradayım’’ Diyen çalışmalarımız kurumsal kimliğinizi sektörde öne çıkaracak ve sizi dijital dünyada popüler bir hale getirecektir.

Biz,

gibi birçok çalışmamızla kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde oluşturuyoruz. Adeta bir aile ortamında sizlere sımsıcak bir hizmet sunan firmamız kurumsal kimliğinize kendi kurumsal kimliği gibi yaklaşır ve çalışmalarının tümünü bu ciddiyetle ve titizlikle sürdürür.